פרסום, שיווק ויחסי ציבור בנדל"ן

חלק בלתי נפרד מן האסטרטגיה השיווקית עבור כל פרויקט נדל"ן, הוא שלב הפרסום ויחסי הציבור, בו נלקח האופי שנבנה עבור הפרויקט ומונגש אל הלקוחות. ללא אסטרטגיית פרסום נכונה, גם המותג המוצלח ביותר אשר נהנה מבידול ומיצוב נכונים לא יזכה בחשיפה ולא יצליח למשוך את תשומת הלב של הלקוחות.

באמצעות תהליך הליווי שלנו, אנו מציעים את כל הכלים והאפשרויות לפרסום מוצלח של פרויקט הנדל"ן שלך, וכך לכינון אסטרטגיה שיווקית מנצחת שתיצור את החיבור הרצוי בין הפרויקט לבין קהל היעד.

הכנת תכנית פרסום ויחסי ציבור, בהתאם ליעדי המכירות של היזמים. התמחות בבניית תכנית פרסום המתאימה בצורה האפקטיבית ביותר לפרויקט, תוך ניצול אפיקי הפרסום השונים וביצוע מבצעים רלוונטיים מול מועדוני לקוחות שונים, פתרונות מימון, כנסי מכירות ועוד.

למה השיטה שלנו?

פרסום בטלוויזיה, ברדיו, בשלטי חוצות, בעיתונות, באינטרנט – או בכולם ביחד? קהל היעד שלך הוא שיקבע את אפיקי הפרסום ואופי הפרסומות שמשתלם ביותר להשתמש בו. הניסיון, הידע והיצירתיות של אמני הפרסום שלנו, יחד עם עבודת צוות קפדנית, מאפשרים לפרויקט המגורים שלך ליהנות מאפיקי הטובים ביותר עבורו ולהגדיר את אופי הפרסומים ואת התדירות שלהם.

כך, קצב המכירות תמיד יישאר בטווח הטורים הגבוהים והפרויקט שלך ימצה את הפוטנציאל הגלום בו.

בחירה והגדרת אפיקי פרסום

הגדרת אפיקי הפרסום המשתלמים והרווחיים ביותר צריכה להתבסס על צרכיו של קהל היעד שנגזר מהתכנית השיווקית ומיעדי המכירות. באמצעות זיהוי נכון של הצרכים הללו וכך הגדרה טובה של אפיקי הפרסום, ניתן לייצר סינרגיה שיווקית שמאפשרת לפרויקט שלך מיצוי מרבי של הפוטנציאל הגלום בו ומימוש הרווחים הגבוהים ביותר.

עם בחירת אפיקי הפרסום, צוות השיווק יוכל ליצור תמונה כוללת בה הלקוח הפוטנציאלי יפגוש את הפרויקט שלכם בכל מקום אליו יפנה, וכך ניתן להבטיח את ההיכרות שלו עם הפרויקט.

בניית תוכן פרסומי ממוקד ופרקטי

צוות הפרסום האמון על פרויקט הנדל"ן שם לו במטרה ראשונה להטמיע את המותג אל תודעת הציבור. באמצעות שיתוף פעולה עם משרדי פרסום ויחסי ציבור, אמני הפרסום שלנו מייצרים את התוכן הפרסומי שיענה על צרכיו של קהל היעד, יפנה אל הערכים החשובים לציבור וישפיע על קבלת ההחלטות של הלקוח.

באופן זה, אפילו מסע הפרסום הראשון והבסיסי ביותר של המותג מבטיח לו איתנות ומוניטין שישמרו לאורך שנים ושיהיה ניתן להשתמש בהם לפרויקטים עתידיים.

מעקב ומיטוב מתמיד

כחלק מתהליך הפרסום הקפדני והמקצועי שאנו מבצעים, ישנה השמת דגש מתמידה על הסקת מסקנות.

באמצעות מעקב אחר תוצאות והשפעות הפרסום ובאמצעות ניתוח התוצאות וההשפעות הללו,
ניתן לבצע החלטות יעילות לעתיד להבטיח שכל פרסום נוסף יהיה טוב יותר ואפקטיבי יותר מקודמו.

בין המאפיינים אשר נמדדים באופן תדיר כדי להביא לייעול המערך הפרסומי, בולטים בעיקר השלושה הבאים:

  1. תדירות הפרסום: תדירות הפרסום של המותג נמדדת כדי לבדוק השפעות מועילות ומזיקות וכך נוצרת התכווננות על התדירות האידיאלית לפרסום המותג.
  2. שעות וימי פרסום: מעקב מתמיד אחר התארוך של מועדי הפרסום חושף אילו זמנים מועילים יותר לשיווק המותג ואילו מועילים פחות, וכך ניתן להפנות משאבים רבים יותר אל התארוך היעיל ביותר.
    יחסי גומלין: מערכת יחסי הגומלין בין אפיקי הפרסום נמדדת כדי לקבוע כיצד הם משפיעים זה על זה, ומהי הדרך המוצלחת ביותר לנצל את אפיקי הפרסום במקביל כדי להביא לתוצאות הרצויות.

שיטת פרסום מנצחת

באמצעות שילוב של המערך הפרסומי כחלק אורגאני ובלתי נפרד מן האסטרטגיה השיווקית בכללותה, ניתן להביא לתוצאות הטובות ביותר המצופות מן הפרויקט.

באופן זה, תוך התייחסות למיתוג הפרויקט מחד והגדרת קהל הלקוחות ויעדי הפרויקט מנגד, נבנה לו מערך פרסומי מזהיר אשר עושה שימוש בכל האפיקים הרלוונטיים כדי למצות את מלוא הפוטנציאל מן הפרויקט.

 

השיטה שלנו מביאה לכם את מומחי הפרסום כדי לממש זאת ולהביא את המותג שלכם לתודעתם של כל הלקוחות הפוטנציאלים.

מה אנחנו מציעים

שיווק פרויקטים באמצעים רבים ומגוונים. בנית מודל הדמיה, תכנון וירידה עד לפרטים הקטנים. יצירת אסטרטגיה שיווקית והגעה לקהל יעד רחב ומגוון, התאמת האסטרטגיה השיווקית לאופי הקהל.

פרסום בכל כלי המדיה: פרסומות בטלוויזיה, באינטרנט ובעיתונות. יצירת בידול מהמתחרים ומקסום מחירים. הדגשת יתרונות הפרויקט וייחודיותו. מערך נרחב של יחסי ציבור הבנוי מצוות מומחים בתחום בעלי ניסיון רב והשגת השבחת רווחים של עשרות אחוזים.

עבודה מרוכזת וממוקדת המתאימה לאופי הפרויקט וסביבתו ממרכז המכירות המרשים והאיכותי שלנו. יצירת חוויה חיובית ליזמים ולרוכשים, תוצאות מוכחות בשטח, מכירות מהירות ופרויקטים מוצלחים הנהנים מקמפיינים שיווקיים ופרסומיים אקסקלוסיביים וייחודיים המביאים לתוצאות מרשימות תוך השגת יתרון על חברות מתחרות באזורים תחרותיים.

השיחה שמזניקה כל פרויקט נדלן

מלא פרטים וגלה איך אנו הופכים פרויקטים חדשים למכירות

צור עימנו קשר

כתובת: רחוב השדות 6/1, רמת השרון
מיקוד 47231

טלפון: 050-5502200

דוא"ל: office@ariel-re.co.il