צוותים מקצועיים למכירות נדל"ן

חווית לקוח, פה טמון הכסף.

השלב האחרון בתהליך השיווקי הוא שלב המכירה, וזהו היעד שלשמו קיימת כל האסטרטגיה השיווקית. אך גם תהליך המכירה זקוק לתכנון קפדני, כדי להפוך אותו לחוויה מוצלחת בפני הלקוחות ולהזמין אותם ליהנות מהמוצר באופן חד פעמי ואף לשמור אותם להתקשרות ארוכת טווח עבור פרויקטים עתידיים.

מכירות נדל"ן הוא שלב ההתקשרות הראשוני עם הלקוח, ובכך הוא מהווה שלב של פנייה והיכרות הדדית, ודורש הקניית ביטחון ושביעות רצון. בניית חווית לקוח חיובית כוללת, המשקפת את המטרות והערכים של היזמים.

הלקוחות נחשפים לפרויקט באמצעות פרסום ממוקד, משרדי מכירות ברמה גבוהה ואנשי מכירות מנוסים מאד, תוך דגש על חוויית מכירה ייחודית.

למה השיטה שלנו?

השיווק והפרסום עשו את שלהם, לקוחות מתחילים להגיע ולהתעניין ואז מגיע הרגע הגורלי בו מתקבלות כל ההחלטות הסופיות.

מה שהלקוח לא יודע זה שאנחנו הכנו את הכל מראש – החל מבניית חוויה מותאמת לקהל היעד וכלה בטיפול בהתנגדויות שמתעוררות במעמד המכירה.

אנשי המכירות שלנו מתפתחים מיום ליום ורק מחכים להשתלט על האתגרים בשטח.

לאפשר להם לקנות וליהנות

אמנם שלב המכירה הוא השלב בו מושם דגש על מכירת המוצר ללקוחות הפוטנציאלים, אך עבור הלקוחות, זהו השלב של ההתקשרות בה הם זוכים לראשונה לדבר עם המותג.

לשם כך, יש ליצור עבורם חווית לקוח, לתת להם תחושת ביטחון ושביעות רצון.

מלבד נימוס ואופי חברותי מצד צוות המכירה, נעשים מאמצים נוספים כדי לשדר ללקוחות את רמת המקצועיות הגבוהה ביותר.

ביניהם, מושם דגש על קשב לצרכי הלקוח, על מתן מענה יעיל ומהיר ואלמנטים נוספים אשר תורמים למעמד המכירה וגורמים ללקוח להרגיש בנוח.

אנשי המכירות

מהלך המכירה מתוכנן, מווסת ומנוהל על ידי צוות אדמיניסטרטיבי מקצועי אשר יש לו את הידע והיכולות לכונן חווית לקוח מושלמת ולבצע מעקב תדיר עם שאיפה מתמידה לשיפור.

עם זאת, הפנים של המותג הם אנשי המכירות עצמם, הצוות אשר מתקשר באופן ישיר עם הלקוחות באופן פרונטלי או טלפוני.

לפיכך, אנו מציעים לך לאתר ולמצוא את אנשי המכירות המתאימים ביותר עבור שיווק ומכירת הפרויקט תוך מתן דגש לכל ההיבטים החשובים ביותר עבור צוות המכירה.

בין היכולות והתכונות של אנשי צוות המכירה, ניתן לסכם את החשובים ביותר על פי הנקודות הבאות:

  • ייצוג המותג: צוות המכירה הוא הפנים של המותג, וכך ראוי שיהיה בעל אופי ידידותי, חם, סבלני וקשוב. בחירה באנשי צוות אשר מקיימים את הסגולות האישיות הללו הן מעלה חשובה לייצור חווית הלקוח המושלמת.
  • קשב: אחת התכונות החשובות ביותר מאיש מכירות מוצלח, היא קשב לצרכי הלקוח. באופן זה, ניתן לאתר את הצרכים של הלקוח, לפנות לרצונות ולשאיפות שלו ולהציע לממש אותן, או להרגיע אותו ולהפיג את החששות שלו בנוגע למותג.
  • ידע: הלקוח רואה באנשי המכירה את הפנים של המותג, וכך הוא מצפה לפנות אליהם בכל שאלה, דרישה או תהיה שיש לו לגבי הפרויקט. איש מכירות בעל ידע מקיף ונכון על הפרויקט אותו הוא מוכר, יוכל לתת מענה מהיר ובטוח אשר ירצה את הלקוח הפוטנציאלי ויעזור לו להרגיש בטוח עם הקנייה.
  • טיפול בהתנגדויות בעת המכירה: איש מכירות מוצלח ידע לתת מענה לכל חשש והסתייגות שיש ללקוחות, וכך לטפל ביעילות בהתנגדויות שעשויות לצוץ במהלך המכירה. הטיפול בהתנגדויות מהווה רתימה של כל התכונות שנזכרו לעיל ביחד, כאשר איש המכירות יעשה שימוש בסגולות האישיות שלו, בקשב שלו לצרכי הלקוח ובידע שלו על הפרויקט כדי להפיג את חששותיו של הלקוח.

מה אנחנו מציעים

צוותי המכירה המקצועיים והמנוסים שלנו מתמחים בבניית חווית לקוח חיובית וכוללת המשקפת את המטרות, היעדים והערכים של היזמים. חשיפה באמצעי המדיה תוך פרסום ממוקד של אנשי מכירות מנוסים וחווית פרסום ייחודית. בידול ויצירת ייחודיות בזכות ניהול דינמי של מערכי השיווק. מיתוג נכון ומקסום מכירות בפרויקט ההופכים את לקוחותינו, יזמים וקבלנים מובילים לשותפים מרוצים ואת הפרויקטים למוצלחים. בדיקה בשטח של הזדמנויות תוך בחינת כדאיות לשם בניית אסטרטגיה שיווק מדויקת ויעילה.

עבודה תוך מעורבות ובצמוד עם טובי האדריכלים, פרסומאים ומערך של יחסי ציבור בתאום, סנכרון ויעילות מקסימליים עד להשלמת הפרויקט. מחויבות למקוריות, חדשנות וייחודיות במודלים המובילים בעולם לשיווק אפקטיבי ולפיצוח כל אתגר שיווקי.

באמצעות תהליך הליווי שלנו, ניתן לחתום את האסטרטגיה השיווקית כולה עם פיתוח צוות מכירה יעיל שמותאם לקהל היעד של המותג. האסטרטגיה השיווקית היא מקשה אחת, ופיתוח צוות המכירות הופך ליעיל ביותר כאשר הוא נעשה באמצעות הידע שנרכש והמסקנות שהוסקו במיתוג הפרויקט ובפרסום שלו. כך ניתן לייצר חווית מכירה אידיאלית אשר תטיב עם הלקוחות, תעודד קנייה מצידם ותשמור על ההתקשרות איתם לאורך זמן ולטובת פרויקטים עתידיים.

השיחה שמזניקה כל פרויקט נדלן

מלא פרטים וגלה איך אנו הופכים פרויקטים חדשים למכירות

צור עימנו קשר

כתובת: רחוב השדות 6/1, רמת השרון
מיקוד 47231

טלפון: 050-5502200

דוא"ל: office@ariel-re.co.il