ליווי פרויקטים בנדל"ן

ליווי צמוד למיצוי פוטנציאל הפרויקט

ליווי פרויקטים בדנל"ן כבר ברמת התכנון האדריכלי הראשוני, כדי לסייע בקביעת תמהיל נכון של דירות, תכנון פנים וחוץ מדויק ליצירת בידול עסקי מול פרויקטים למגורים של המתחרים, ומיקסום מחירים התורם לקצב מכירות גבוה.

ליווי של תכנון ועיצוב הדירה הוא תהליך שלם שנמתח מעבר למספרים וניתוחי נתונים, ומגיע עד שיקולים פרטניים ומגע אנושי.

תהליך הליווי שלנו כולל את החבילה השלמה, ונוסף על כל הנתונים החשובים שצריך לדעת, הוא כולל ייעוץ מקצועי תוך הקדשת תשומת לב יקרת ערך לאופיו המסוים של הפרויקט. אנו שוקדים לילות כימים כדי להעניק מענה נכון עבור הפרויקט שאנו מלווים, אשר ייקח בחשבון את תנאי השוק המשתנים ואת כל ההיבטים הרלוונטיים. תשאיר את ההפתעות הלא נעימות למתחרים, ותהנה מליווי שיספק לך ביטחון ושקט נפשי.

שלב התכנון האדריכלי

שלב התכנון האדריכלי הוא שלב של מרץ יצירתי אשר במהלכו נעניק לך את כל הכלים הדרושים לתכנון נכון של המרחב.

שלב זה כולל היבטים חשובים בתכנון שאין להפחית בחשיבותם, והעיקרים שבהם הם:

  • חלוקה נכונה של החלל: השמת דגש על הפרדה נכונה ובעלת פרופורציות נכונות בין המרחב הציבורי למרחב הפרטי שבבניין, כך תוך שיקולי תנאי הבנייה הספציפיים של הבניין והדינמיקה הרצויה בין הנוכחות הפרטית לבין הנוכחות הציבורית.
  • ניצול אור ואוויר: הסבת תשומת לב לזרימת האוויר מסביב לבניין ולחלוקת האור הטבעי שמתקבלת בסביבתו, כך כדי לסגל את התנאים האדריכליים הטובים ביותר לניצול מרבי של משאבים טבעיים אלה, ותכנון נכון אשר מתחשב בהם.
  • הטמעה ראויה בסביבה: הפעלת שיקול דעת נרחב לגבי הפרטים הקטנים של התכנון האדריכלי וביניהם הדינמיקה של הבניין עם הסביבה הציבורית שנמצאת מחוצה לו, כך לשם כינון יחסים נכונים בין המבנה האדריכלי לבין התנאים השוררים סביבו.

שלבי התכנון הראשוניים

הדגש הראשון בתהליך הליווי שלנו מושם על תיאום ציפיות מלא מול הלקוח. באמצעות תיאום ציפיות, אשר כולל הגדרת תקציב מפורט, אנו יכולים לייצר יעדי עבודה מוגדרים שניתן לפעול על פיהם ובמסגרתם.

כך ניתן להבטיח שהפרויקט יענה על הציפיות של הלקוח ויעשה כראות עיניו לאורך כל הצעדים והשלבים שלו.

 שלבי הליווי בתכנון הפנים של הפרויקט

תהליך הליווי שלנו מוגדר על פי מספר שלבים הנחוצים לכל פרויקט אדריכלי, וביחד הם מניחים את הדרך המלאה לבניית המבנה, החל משלבי קדם-תכנוניים ועד לסיום הבנייה ולקבלת המבנה המוגמר.

ניתן לחלק את התהליך כולו ל3 השלבים הבאים:

  1. פרוגרמה: תיאום ציפיות והגדרת מטרות. שלב הפרוגרמה עושה זאת באופן מופשט, לפני תרגום הרצונות והדרישות לתנאים ומגבלות תכנוניים, לשם קבלת חומר הגלם המחשבתי הראשוני שאפשר לעבוד איתו.
  2. סקיצות: תרגום הרצונות והשאיפות משלב הפרוגרמה לתכנון קפדני, תוך השמת תשומת לב לאפשרויות הגלומות בבנייה כמו גם לאילוצים המופיעים בו, וכך עד לקבלת תוצר מספק שניתן לעבוד לפיו.
  3. הדמיות: יצירת סימולציה ממוחשבת של המבנה כדי לקבל תחושה אמיתית מן הפרויקט המוגמר, וכך פתיחת צוהר לביצוע שינויים אחרונים בתכנון לפני שלב הבנייה.

ליווי ותכנון מחיר אופטימלי עבור הדירה

אנו מציעים ליווי ומתן ייעוץ בקביעת מחיר אופטימלי עבור הדירה. קביעת המחיר נעשית בהתאם לתמחור שתנאי השוק מאפשרים ותוך מציאת שיווי המשקל האידיאלי למקסום הרווח. בעזרת אמצעים כמו בחינת נכסים מקבילים, ייעוץ מסוכני נדל"ן והערכה של שמאי נכסים, ניתן לקבל תמונה נכונה על טווחי המחירים המקובלים וכך לבצע תמחור שלא יחרוג מעלה או מטה מן הרצוי.

מה אנחנו מציעים

ליווי צמוד לפרויקטים החל מרמת התכנון האדריכלי ויצירת תמהיל דירות נכון, תכנון פנים וחוץ מדויק תוך יצירת בידול עסקי מול פרויקטי נדל"ן של המתחרים, קצב מכירות גבוה ומקסום מחירים.

ליווי אסטרטגי של מיטב אנשי מקצוע המובילים בתחום ובעלי ניסיון של שנים בתפקידים בכירים בחברות הנדל"ן במובילות בארץ.

שימת דגש על הפרטים הקטנים, בנית תכנית אדריכלית, אסטרטגיה שיווקית, הקמת מערך לתכנון ושיווק. ההסתכלות על התמונה הכללית וירידה לפרטים הקטנים תוך מיצוב הפרויקט, ניתוח קהל היעד והתאמה לאופי הקונים כל אלה יוצרים איכות ואקסקלוסיביות המבדילות מהמתחרים ויוצרות חוויה חיובית ליזמים ולרוכשים. אנו פועלים שלב אחר שלב מהשלב הראשון ועד למכירה ולתוצאה הרצויה.

השיחה שמזניקה כל פרויקט נדלן

מלא פרטים וגלה איך אנו הופכים פרויקטים חדשים למכירות

צור עימנו קשר

כתובת: רחוב השדות 6/1, רמת השרון
מיקוד 47231

טלפון: 050-5502200

דוא"ל: office@ariel-re.co.il